انجمن پزشکان عمومی رشت

Rasht General Practitioners’ Association
۹ اسفند, ۱۳۹۶

گزارش نشست هیأت مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن, اخبار صنفي

نشست هیأت مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت در تاریخ ۹۶/۱۲/۹ جهت معارفه هیأت مدیره و بیان مشکلات پزشکان عمومی با معاونت محترم درمان دانشگاه و مدیریت محترم نظارت دانشگاه و قائم مقام معاونت درمان و رئیس اداره نظارت در محل دفتر معاونت درمان برگزار شد.
پس از معارفه و مطرح شدن مشکلات فیلدهای مختلف فعالیت پزشکان عمومی موارد ذیل مورد تفاهم قرار گرفت.
۱- در مورد ساعت کاری مقرر شد تا وقتی مطب مراجعه کننده داشته باشد میتواند فعال باشد و در مورد مطبهای شبانه‌روزی هم مقرر گردید که معاونت درمان برای صدور درمانگاههای شبانه‌روزی تسهیلات بیشتری فراهم نماید تا این مطبها بتوانند در قالب درمانگاه شبانه‌روزی ساماندهی شوند.
۲- در خصوص محدودیتهای اعمال شده بر فعالیت پزشکان عمومی مقرر شد، در سال ۹۷ برنامه توانمندسازی پزشکان عمومی در حوزههای مختلف با برنامههای آموزشی که با همکاری انجمن برگزار میگردد اجرایی گردد.
۳-در خصوص نداشتن مجوز تزریقات پرسنل مطبها مقرر شد دورههای آموزشی با همکاری انجمن برگزار و دانشگاه نیز این دورهها را به رسمیت شناخته و مجوز تزریقات برای پرسنل دوره دیده صادر گردد.
۴- در خصوص مشکلات پزشکان شاغل در حوزه درمان اعتیاد و همینطور مشکلات اخیر ایجاد شده در تحویل دارو به پزشکان (در پی تعویض پرسنل این حوزه) مقرر شد در جلسه مشترکی با معاونت غذا دارو و صنف درمانگران اعتیاد استان  این مسائل مطرح و رسیدگی گردد.
۵- معاونت محترم درمان از کلیه پزشکان عمومی جویای کار برای همکاری در اورژانسهای بیمارستانی استان دعوت  به کار نموده و قول مساعدت در پرداختها و مزایای ویژه نیز در این خصوص دادند.

 

ادامه مطلب…

۱۶ دی, ۱۳۹۶

انتخابات انجمن پزشکان عمومی رشت برگزار شد

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات انجمن پزشکان عمومی رشت، اعضای دهمین هیات مدیره‌ این انجمن انتخاب شدند.

1 (17)

در این مجمع که صبح جمعه ۱۵ دی ۹۶ در هتل کادوس رشت برگزار شد، ابتدا دکتر ابوالقاسم پیروزی، رییس هیات مدیره مجمع انجمن‌های علمی پزشکی گیلان در سخنان کوتاهی بر جایگاه انجمن پزشکان عمومی رشت در انجمن‌های استان تاکید و از حضور در جمع همکاران ابراز خوشحالی کرد. ادامه مطلب…

۱۳ آذر, ۱۳۹۶

آگهی دعوت مجمع عمومی انجمن پزشکان عمومی رشت (نوبت اول)

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن - برچسب‌ها: ,

Mohr sبدین‌وسیله از همکاران پزشک عمومی شهرستان رشت برای حضور در مجمع عمومی سالیانه‌ و انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران (شعبه شهرستان رشت) که از ساعت ۱۰ روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ در تالار پاپیتال هتل کادوس رشت برگزار می‌گردد، با دستور جلسه زیر دعوت می‌شود:

۱. ارایه‌ گزارش‌های هیات مدیره، امور مالی و بازرسی
۲. انتخابات دهمین دوره‌ هیات مدیره و بازرسی انجمن پزشکان عمومی رشت
۳. صرف ناهار.

همکاران محترمی که علاقه‌مند به شرکت در مجمع عمومی هستند، لازم است تا تاریخ ۹۶/۱۰/۸ از طریق سامانه عضویت انجمن پزشکان عمومی ایران (members.isgp.ir) برای عضویت در انجمن (شعبه شهرستان رشت) ثبت‌نام کرده باشند. ادامه مطلب…

۲۰ تیر, ۱۳۹۶

لیست مورد حمایت انجمن پزشکان عمومی رشت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت در جلسه یکشنبه شب خود که تا بامداد دوشنبه ادامه داشت لیست مورد حمایت خود را با ۷ پزشک ارائه داد که بترتیب حروف الفبا عبارتند از:
دکتر هومن ابراهیمی لویه
دکتر حمید اخوین محمدی
دکتر علی اصغر اشرف نژاد
دکتر رضا امیدی
دکتر محمد حسین شهدی نژاد
دکتر سینا صادقی شبستری
دکتر حمید طهماسبی پور

۲۸ خرداد, ۱۳۹۶

تسلیت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن - برچسب‌ها: ,

images

جناب آقای دکتر عباس کامیابی

ریاست محترم انجمن پزشکان عمومی ایران

با نهایت اندوه، درگذشت مادر بزرگوارتان را به جناب‌عالی و خانواده ارجمند تسلیت گفته، برای آن زنده‌یاد آرامش و برای بازماندگان شکیبایی و تندرستی ارزو داریم.

هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت

۲۱ خرداد, ۱۳۹۶

نتایج انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

photo_2017-06-11_10-14-30انتخابات الکترونیکی ۱۹ و ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

 

اعضای هیات مدیره:

۱. دکتر سیامک شریفیان، ۱۳۷۸ رای

۲. دکتر عباس کامیابی، ۱۳۰۷ رای

۳. دکتر محمدرضا جباری، ۱۲۵۷ رای

۴. دکتر ابوالفضل بهجو، ۱۲۵۵ رای

۵. دکتر عزت‌الله گل‌علیزاده، ۱۲۴۰ رای

۶. دکتر علی سجادی، ۱۲۲۳ رای

۷. دکتر علیرضا راسخی، ۱۱۷۳ رای ادامه مطلب…

۲۱ خرداد, ۱۳۹۶

اکنون که انتخابات به انجام رسیده است…

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

dr-kamyabi-94-03پیام تشکر ریاست انجمن پزشکان عمومی ایران
سپاس از همکاران و همیاران
اکنون که انتخابات هیات مدیره و بازرسی انجمن پزشکان عمومی ایران به انجام رسیده است، لازم است تا بدین‎وسیله از کلیه عزیزانی که در این فرآیند مبارک سهم داشته‎اند، به نوبه خود و از طرف هیات مدیره محترم قدردانی نمایم:
همه همکارانی که با آرای خود در این حرکت عظیم سهیم بوده و موجبات انگیزه هیات مدیره و بازرس آتی انجمن را فراهم نمودند.
کلیه کاندیداهای محترم که مسوولانه خود در سرنوشت آتی انجمن دخیل نموده و شجاعانه خود را در معرض رقابت و انتخاب همکاران قرار دادند. ادامه مطلب…

۱۸ خرداد, ۱۳۹۶

پزشکان عمومی در انتخابات نظام پزشکی ثبت‌نام کنند

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

arm-sazeman-nezampezeshkiسایت انجمن پزشکان عمومی ایران: رییس انجمن پزشکان عمومی ایران با اشاره به اهمیت انتخابات انجمن پزشکان عمومی، بر لزوم حضور موثر پزشکان عمومی در انتخابات نظام پزشکی تاکید کرد.

دکتر عباس کامیابی با تاکید بر این‌که نظام پزشکی در نوع خود از مهمترین مسیرهای مطالبه‌گری پزشکان عمومی است، گفت: سازمان نظام پزشکی دارای قانون خاص و جایگاه وسیع تشکیلاتی و موثر در مبادی قدرت است اما اصلاحات درونی زیادی نیاز دارد تا از ظرفیت‌های قانونی آن نتایج بهتری حاصل شود.

وی افزود: از آن‌جایی که فرصت ثبت‌نام در انتخابات هیات مدیره نظام پزشکی روز بیستم خرداد به پایان می‌رسد، توصیه می‌‌کنیم پزشکان عمومی علاقه‌مند و فعال در اولین فرصت نام‌نویسی کنند و همکاران شایسته و معتمدین صنفی اعم از جوانان و پیش‌کسوتان را نیز به این کار ترغیب کنند. ادامه مطلب…

۷ دی, ۱۳۹۵

دکتر حسن صالحی درگذشت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

01s4سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: دکتر حسن صالحی، پزشک پیش‌کسوت و مردمی شهر رشت، شامگاه دیشب در ۸۶ سالگی درگذشت و صبح امروز، چنان‌که وصیت کرده بود، پیکرش در زادگاهش روستای «دوبخشر» شفت آرام گرفت.
انجمن پزشکان عمومی رشت ضمن تسلیت درگذشت این همکار ارجمند به خانواده و دوستدارانش و جامعه پزشکی گیلان، از همکاران دعوت می‌کند در مراسم یادبود ایشان که از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ پنجشنبه ۹۵/۱۰/۹ در مسجد الرضای گلسار رشت برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
داستان زندگی و خدمات این بزرگ‌مرد پزشکی استان را که با عنوان «از بهداشت اصل ۴ تا بهداری و مبارزه با جذام» منتشر شده است، می‌توانید در نشانی زیر بخوانید:

http://pezeshkangil.com/?p=4831

۱ آبان, ۱۳۹۵

مجمع عمومی انجمن پزشکان عمومی رشت برگزار شد

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

photo_2016-10-22_13-41-59سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: مجمع عمومی عادی انجمن پزشکان عمومی رشت روز جمعه ۹۵/۷/۳۰ در تالار دیدار رشت برگزار شد.

در این مجمع که در آن گزارش‌های هیات مدیره، مالی و بازرسی ارایه شد، حدود ۵۰ تن از اعضا حضور داشتند.

بحث و گفت‌وگو درباره مسایل انجمن و گزارش‌های ارایه شده و صرف ناهار جمعی از دیگر برنامه‌های این مجمع بود.

۵ مهر, ۱۳۹۵

اطلاعیه مجمع عمومی انجمن پزشکان عمومی رشت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

arm

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: مجمع عمومی عادی انجمن پزشکان عمومی رشت روز جمعه ۹۵/۷/۳۰ در تالار دیدار رشت برگزار خواهد شد.

متن اطلاعیه هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت درباره انتخابات به‌شرح زیر است:

اعضای محترم انجمن پزشکان عمومی شهرستان رشت
با سلام و احترام
بنا بر مصوبه هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ عصر جمعه ۹۵/۷/۳۰ در تالار دیدار رشت (ابتدای جاده انزلی) با دستور جلسه زیر برگزار خواهد شد:
۱- ارایه گزارش هیات مدیره
۲- ارایه گزارش مالی
۳- ارایه گزارش بازرسی
۴- صرف ناهار.
از همه همکاران گرامی برای حضور در مجمع فوق دعوت به‌عمل می‌آید.

با سپاس
هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی رشت

۲۲ تیر, ۱۳۹۵

انجمن پزشکان عمومی رشت: بیمه سلامت تعرفه‌های ۹۵ را از ابتدای سال اعمال کند

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

bime-csweb-11-2سایت انجمن  پزشکان عمومی رشت: رییس انجمن پزشکان عمومی رشت در نامه‌ای به مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان خواستار اعمال تعرفه‌های سال ۹۵ از ابتدای سال و پرداخت مطالبات معوقه‌ی ۸-۷ ماه گذشته شد.

متن نامه‌ی دکتر حمید طهماسبی‌پور که به دکتر کامیابی، رییس انجمن پزشکان عمومی ایران نیز رونوشت شده، به‌شرح زیر است:

جناب آقای دکتر اکبری
مدیر کل محترم بیمه سلامت استان گیلان
با سلام و احترام
بازگشت به نامه‌ی ۹۵/۱۰۵۰۴۶ مورخ ۹۵/۳/۳۰ مبنی بر اعمال تعرفه‌های خدمات تشخیصی- درمانی مصوب هیات وزیران مربوط به سال ۱۳۹۵ از تاریخ ۹۵/۳/۱ توسط اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، به استحضار می‌رساند: ادامه مطلب…

۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۵

همایش علمی انجمن پزشکان عمومی ایران: ۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن

photo_2016-04-18_08-48-22سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: ششمین همایش علمی فصلی (با حداکثر امتیاز بازآموزی) و چهارمین گردهمایی جامع سالانه‌ی انجمن پزشکان عمومی ایران با رویکرد پزشک خانواده از ۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت ۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

همکاران محترم برای ثبت‌نام در این همایش می‌توانند با دبیرخانه‌ی آن تماس بگیرند:
۰۲۱۸۴۱۳۸۳۱۸ – ۰۲۱۸۴۱۳۸۳۱۹ – ۰۲۱۸۸۳۵۰۶۷۲
شعار همایش همان شعار سال ۲۰۱۶ سازمان جهانی بهداشت «غلبه بر دیابت» (WHO 2016: Beat Diabetes) است و با همکاری سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت ایران، انجمن داروسازان ایران، انجمن علمی روانپزشکان ایران و انجمن علمی پزشکی لیزری ایران برگزار می‌شود. ادامه مطلب…

۲۳ فروردین, ۱۳۹۵

در سوگ دکتر مهدی فتحی

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن - برچسب‌ها:

Dr Mehdi Fathiدر سوگ درگذشت دکتر مهدی فتحی، دوست و برادرمان در انجمن پزشکان عمومی و دبیر پیشین انجمن پزشکان عمومی صومعه‌سرا و ماسال، نشسته‌ایم.
او گذشته از آن‌که انسانی با تمامی خصایل پسندیده و برجسته‌ی فردی و اجتماعی و پزشکی متعهد، دلسوز و مهربان بود، در فعالیت‌های صنفی نیز بسیار پرتوان و خستگی‌ناپذیر می‌نمود و اجازه نمی‌داد سختی بیماری از حضور پربار و امیدآفرینی که در جمع یاران و تلاش‌های مقدسی که در ارتقای جایگاه پزشکی عمومی داشت، بکاهد.
درگذشت دکتر فتحی عزیز را به خانواده و دوستان به‌ویژه همکارانش در انجمن پزشکان عمومی صومعه‌سرا و ماسال و شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی گیلان تسلیت می‌گوییم.
هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی رشت