انجمن پزشکان عمومی رشت

Rasht General Practitioners’ Association
۲۳ فروردین, ۱۳۹۵

در سوگ دکتر مهدی فتحی

نویسنده: rashtgps - دسته‌ها: اخبار انجمن - برچسب‌ها:

Dr Mehdi Fathiدر سوگ درگذشت دکتر مهدی فتحی، دوست و برادرمان در انجمن پزشکان عمومی و دبیر پیشین انجمن پزشکان عمومی صومعه‌سرا و ماسال، نشسته‌ایم.
او گذشته از آن‌که انسانی با تمامی خصایل پسندیده و برجسته‌ی فردی و اجتماعی و پزشکی متعهد، دلسوز و مهربان بود، در فعالیت‌های صنفی نیز بسیار پرتوان و خستگی‌ناپذیر می‌نمود و اجازه نمی‌داد سختی بیماری از حضور پربار و امیدآفرینی که در جمع یاران و تلاش‌های مقدسی که در ارتقای جایگاه پزشکی عمومی داشت، بکاهد.
درگذشت دکتر فتحی عزیز را به خانواده و دوستان به‌ویژه همکارانش در انجمن پزشکان عمومی صومعه‌سرا و ماسال و شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی گیلان تسلیت می‌گوییم.
هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی رشت

۱۶ فروردین, ۱۳۹۵

دکتر پورعباس درگذشت

نویسنده: Rashtgps 2 - دسته‌ها: اخبار اجتماعي - برچسب‌ها:

Dr Poorabbasدکتر علی‌عباس پورعباس، پزشک عمومی پیش‌کسوت رشت، درگذشت.
دکتر پورعباس که در ابتدای میدان بزرگ رشت مطب داشت، فارغ‌التحصیل سال ۱۳۳۴ دانشگاه تبریز و مسوول امور درمانی بیمه‌های اجتماعی وقت استان بود و سال‌ها در رشته‌ی پوست و آمیزشی به بیماران استان خدمت ‌می‌کرد.
دکتر پورعباس روز ۱۳ فروردین در حالی که در حیاط خانه‌ی تاریخی و زیبایش در محله‌ی خواهر امام رشت سرگرم رسیدگی به گل‌های محبوبش بود درگذشت.
به همین مناسبت امروز دوشنبه ۱۶ فروردین مراسمی از ساعت ۱۵ تا ۱۶٫۳۰ دقیقه در پرورشگاه مژدهی رشت برگزار می‌شود.
انجمن پزشکان عمومی با عرض تسلیت به خانواده‌ی محترم، همکاران و دوستداران ایشان، از جامعه‌ی پزشکی دعوت می‌کند با حضور در این مراسم یاد این همکار پیش‌کسوت را گرامی دارند.