اخبار انجمن

استقبال بسیار خوب از کنفرانس تجویز منطقی آنتی‌بیوتیک‌ها

کنفرانس تجویز منطقی آنتی‌بیوتیک‌ها که همین حالا (صبح پنجشنبه ۲۴ دی ۹۴) در نظام پزشکی رشت در حال برگزاری است، با استقبال بسیار خوبی از سوی همکاران روبه‌رو شده است. در این کنفرانس ۶ امتیازی که ظرفیت ثبت‌نام آن از چند روز پیش تکمیل شده بود، ۳۰۰ تن از همکاران بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل
سمينارها (آموزش مداوم و...)

کنفرانس علمی تجویز منطقی آنتی‌بیوتیک‌ها در رشت

کنفرانس علمی یک‌روزه‌ی تجویز منطقی آنتی‌بیوتیک‌ها روز ۲۴ دی‌ماه 94 در تالار اجتماعات نظام پزشکی رشت برگزار خواهد شد.

این برنامه که توسط انجمن پزشکان عمومی رشت و با همکاری سازمان نظام پزشکی و اساتید گروه (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

رییس انجمن پزشکان عمومی رشت: مقررات در صدور مجوز مراکز ترک اعتیاد رعایت شود

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: رییس انجمن پزشکان عمومی رشت طی نامه‌ای به رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواستار رعایت قوانین و مقررات اعلام شده در صدور مجوز مراکز ترک اعتیاد شد. دکتر حمید طهماسبی‌پور در این نامه‌ با بیان این‌که حسن‌نیت و خیرخواهی دکتر انوش برزیگر در جامعه‌ی پزشکی و حمایت او از پزشکان عمومی بر کسی پوشیده نیست، تاکید کرد برخورد قانونمند و عادلانه در موارد فوق نیز پشتیبانی همه‌جانبه‌ی انجمن پزشکان عمومی را در پی خواهد داشت. متن این نامه که به دکتر جلال خیرخواه، معاون درمان دانشگاه نیز رونوشت شده، به‌شرح زیر است: (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

مصوبات هشتمین نشست هیات مدیره‌ی نهم

زمان: سه‌شنبه 24/9/94، از ساعت 30/21 تا 30/23 مکان: نظام پزشکی رشت حاضران: اعضای هیات مدیره دکتر ابراهیمی، دکتر امیدی، دکتر جوزی، دکتر دوگونچی، دکتر طهماسبی‌پور، دکتر عصاری و دکتر معصومی و بازرس دکتر نرگسی غایبان: دکتر حج‌فروش، دکتر مرادی اعضا درباره‌ی دستور جلسه بحث و تبادل نظر کردند و موارد زیر تصویب شد: مصوبات: ۱- تعیین تاریخ منظم جلسات هیات مدیره در دومین سه‌شنبه‌ی هرماه (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل