اخبار صنفي

عنوان تابلوهای پوست استاندارد شد

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: عنوان استاندارد رشته‌ی تحصیلی پوست برای درج در تابلو، مهر و سرنسخه‌ی پزشکان «متخصص بیماری‌های پوست» و برای پزشکان عمومی به‌عنوان یکی از سه رشته‌ی انتخابی، «بیماری‌های پوست» است. این نکته را معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی کشور در نامه‌ای خطاب به روسای انجمن پزشکان عمومی ایران و انجمن متخصصین پوست اعلام کرد و از روسای این دو انجمن خواست تا با اعلام آن به اعضا، از آنان بخواهند عنوان‌های فوق را در تابلو، ‌سرنسخه و مهر خود اصلاح کنند. متن نامه‌ی 94/1/23 دکتر محمد جهانگیری بدین شرح است: (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار اجتماعي

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: برنامه‌ی پزشک خانواده در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر نباید باعث تعطیلی مطب‌های بخش خصوصی شود

IMG_20150412_092349سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواستار همکاری انجمن‌های پزشکان عمومی استان در ارایه‌ی طرح جایگزینی شد تا استقرار برنامه‌ی پزشک خانواده در شهرهای زیر 20 هزار نفر استان به تعطیلی هیچ‌یک از مطب‌های بخش خصوصی نیانجامد.

دکتر انوش برزیگر صبح امروز در دیدار با اعضای هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی رشت گفت: «من راضی به تعطیلی حتی یک مطب در اثر اجرای برنامه‌ی پزشک خانواده نیستم و امیدوارم پس از سفر ریاست جمهوری در نشست مشترکی با حضور معاونت‌های مربوطه‌ی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و انجمن‌های پزشکان عمومی راه حلی پیدا کنیم تا این برنامه در شهرهای زیر 20 هزار نفر استان با کمترین آسیب اجرا شود.» (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

رییس انجمن پزشکان عمومی رشت: کارشناسان پزشک عمومی در بررسی پرونده‌ی همکاران خود حضور داشته باشند

سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: رییس انجمن پزشکان عمومی رشت در نامه‌ای خطاب به رییس نظام پزشکی این شهرستان خواست در مواردی که پرونده‌ی همکاران پزشکان عمومی در هیات‌های انتظامی نظام پزشکی بررسی می‌شود، کارشناسان پزشک عمومی نیز حضور داشته باشند. متن نامه‌ی دکتر حمید طهماسبی‌پور که در تاریخ 94/1/11 برای دکتر انوش برزیگر ارسال شده به‌شرح زیر است:

جناب آقای دکتر انوش برزیگر ریاست محترم نظام پزشکی رشت ‌و شورای هماهنگی نظام پزشکی‌های گیلان

همان‌گونه که استحضار دارید، طبق نامه‌ی شماره‌ی 1/38914 مورخ 92/8/5 جناب آقای دکتر زالی، ریاست کل سازمان نظام پزشکی، در مواردی که پرونده‌ی همکاران پزشکان عمومی در هیات‌های انتظامی نظام پزشکی بررسی می‌شود باید کار‌شناسان پزشک عمومی (ترجیحاً با معرفی انجمن پزشکان عمومی) در جلسات و کمیسیون‌های کارشناسی مربوطه حضور داشته باشد. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار اجتماعي

تسلیت

متاسفانه همکار ارجمند، جناب آقای دکتر محمد محزون، در اندوه از دست دادن پدر گرامی خود به سوگ نشستند. هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی رشت، ضمن تسلیت به دکتر محزون عزیز و سایر بازماندگان، از همکاران محترم دعوت می‌کند در مراسم سومین روز درگذشت آن زنده‌یاد که از ساعت ۳/۳۰ بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل