اخبار صنفي

الزام پزشکان به ثبت معاملات فصلی متوقف شد

thum-4095901d1b65eb8f3fd-divan_edalat_pic_456سایت انجمن پزشکان عمومی رشت: بنا به رای دیوان عدالت اداری کشور، الزام پزشکان به ثبت معاملات فصلی متوقف شد. به گزارش سایت انجمن پزشکان عمومی ایران که این خبر را پنج‌شنبه 27 شهریور، پس از گذشت یک ماه از صدور رای فوق، منتشر کرده است، دلیل توقف اجرای این مصوبه‌ی سازمان امور مالیاتی، در نظر نگرفتن شان و جایگاه جامعه‌ی خدوم پزشکی و عدم تطبیق خدمات پزشکی با معاملات سایر مشاغل ذکر شده در این قانون ذکر شده است. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
سمينارها (آموزش مداوم و...)

کارگاه آموزشی برای درمانگران اعتیاد

BannerSeminars کارگاه آموزشی «شربت اپیوم و نکات تکمیلی تخصصی MMT » دهم و یازدهم مهرماه  93 در رشت برگزار می‌شود. این کارگاه را که کارگروه درمانگران شورای هماهنگی انجمن پزشکان عمومی گیلان اجرا خواهند کرد، (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
گفت و گو

گفت‌وگو با پزشک نمونه‌ی ۱۳۹۳ کشور: از بهداشت اصل ۴ تا بهداری و مبارزه با جذام

تاریخ شفاهی پزشکی گیلان

از بهداشت اصل ۴ تا بهداری و مبارزه با جذام در گفت‌وگو با دکتر محمدحسن صالحی

گفت‌وگو و عکس: دکتر رقیه حج‌فروش

وقتی پای صحبت دکتر صالحی نشستم و به شرح خدمات‌شان گوش دادم، راستش بیشتر از لذت بردن، خجالت کشیدم. از این‌که همکاری در آن دوران آن‌همه تلاش و خدمت کرده و متاسفانه برخی از ما پزشکان جوان با این‌همه امکانات و پیشرفت تکنولوژی باز هم شاکی و ناراضی هستیم. میراثی که امروز در کشورمان با آن روبه‌رو هستیم، نتایج زحمات این همکاران پیش‌کسوت است. ریشه‌کنی بسیاری از بیماری‌ها مثل جذام، آبله و... حاصل تلاش و البته برنامه‌ریزی صحیح مدیرانی لایق و توانمند بوده است و البته و صد البته که بازتاب و قدردانی هم از سوی مسوولین صورت می‌گرفته است. امید که خواندن این خاطرات تلنگری باشد بر همه‌ی ما، باشد که...01s

(بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار صنفي

دکتر برزیگر در جشن روز پزشک: بخش خصوصی در برنامه‌ی تحول مشارکت خواهد داشت

گزارش تصویری جشن روز پزشک نظام پزشکی رشت

عکس: مهراب جوزی

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و نظام پزشکی رشت تاکید کرد برنامه‌ی تحول نظام سلامت باید با مشارکت کامل بخش خصوصی اجرا شود. دکتر انوش برزیگر که صبح پنج‌شنبه 30 مرداد 93 در جشن روز پزشک سازمان نظام پزشکی رشت سخن می‌گفت، با بیان این‌که برنامه‌ی تحول معجزه‌ای در نظام سلامت بوده و تا کنون در جلب رضایت مردم موفق عمل کرده است، به نشست‌های خود با انجمن پزشکان عمومی استان برای اجرای بهتر بخش بهداشتی این برنامه اشاره کرد و خواستار همفکری انجمن‌های پزشکی در این زمینه شد.02 (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل