اخبار انجمن

بازتاب پیروزی ائتلاف فراگیر در خبرگزاری مهر

خبرگزاری مهر طی گفت‌وگویی با دکتر عزت‌اله گل‌علیزاده، خبر برگزاری انتخابات انجمن پزشکان عمومی را منتشر کرد. متن این خبر بدین شرح است: با حضور بیش از هزار پزشک؛ انتخابات پزشکان عمومی کشور پس از وقفه ۴ ساله برگزار شد انتخابات انجمن پزشکان عمومی کشور پس از وقفه ۴ ساله سرانجام جمعه گذشته با حضور بیش از ۱۱۰۰ پزشک در محل سازمان نظام پزشکی ایران برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات انجمن پزشکان عمومی کشور برای انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره انجمن روز جمعه ۲۳ تیر ماه با حضور بیش از هزار نفر از اعضای انجمن پزشکان عمومی در محل ساختمان سازمان نظام پزشکی ایران برگزار شد. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

سپاس

همکاران عزیز، اعضای محترم انجمن‌های پزشکان عمومی استان گیلان اگر انجمن‌های استان- به‌گواهی همه‌ی فعالان صنف پزشکی- در مجموعه‌ی انجمن‌های پزشکان عمومی کشور از والاترین و معتبرترین جایگاه برخوردارند، تنها به‌دلیل مسوولیت‌پذیری، انسجام و در نهایت مشارکت و حضور آگاهانه‌ی شما در همه‌ی عرصه‌های حساس صنفی است. انتخابات ۲۳ تیرماه بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

شادباش

 همکاران ارجمند، منتخبان محترم «ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی ایران»

انتخاب باشکوه و صددرصدي همه‌ی شما عزیزان به عضویت هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی ایران را شادباش می‌گوییم.

این پیروزی ارزشمند هم بر شما و هم بر يكايك اعضاي انجمن به‌ويژه همکاران گران‌قدری که به‌امید این دگرگوني، رنج سفر از شهرستان‌های مختلف ایران را به‌جان خریدند و با حماسه‌آفرینی خود در انتخابات 23 تيرماه، مسوولیت بزرگ بازپس‌گيري حقوق پزشكان عمومي و اعتلاي جايگاه مادي و معنوي اين قشر فرهيخته را به ‌شما سپردند، فرخنده باد.

انجمن پزشکان عمومی رشت، شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی گیلان (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
مقالات صنفي

به‌خاطر یک رای!/ دکتر مسعود جوزی

«بالاخره» انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران هم برگزار شد؛ انتخاباتی که تلخی‌ها و شیرینی‌های خودش را داشت. صد البته برای من چه به‌عنوان عضو ۱۵ ساله‌ی این انجمن که در تمامی این سال‌ها عضو هیات مدیره‌ی یکی از فعال‌ترین شعب آن بوده‌ام و چه به‌عنوان یک سرباز کوچک «ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی ایران» که خود را در کنار یکایک اعضای انجمن «پیروز» این انتخابات می‌دانم، شیرینی‌ این روز تاریخی بر تلخی‌هایش می‌چربد. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

شادباش

جناب آقای دکتر حمید طهماسبی‌پور عزیز نایب رییس محترم شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی گیلان انتخاب شما به عضویت هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی ایران، شیرینی پیروزی شکوهمند و صددرصدی «ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی ایران» را به‌کام پزشکان گیلانی دوچندان کرد. این پیروزی ارجمند را شادباش می‌گوییم و به شایستگی بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل
اخبار صنفي

پیروزی قاطع ائتلاف فراگیر در انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران

عکس: دکتر نجات الدین دریاباری
عکس: دکتر نجات الدین دریاباری

با حضور پرشکوه و به‌یادماندنی بیش از ۱۱۰۰ همکار پزشک عمومی از سراسر کشور، هر ۱۱ کرسی هیات مدیره و یک کرسی بازرسی انجمن پزشکان عمومی ایران به نامزدهای «ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی ایران» رسید. به‌گزارش منبع خبری سایت ائتلاف فراگیر، در مجمع عمومی و انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران که صبح دیروز ۲۳ تیر ۱۳۹۱ برگزار شد، (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار صنفي

فهرست نامزدهای ائتلاف

این چند اسم و چهره را به‌خاطر بسپارید. این‌ها قهرمانان ما نیستند؛ قهرمان ماییم که با اعتماد به کارنامه‌ی سال‌ها فعالیت صنفی این چند نفر در دفاع از حقوق پزشکان عمومی، می‌خواهیم آن‌ها را به نمایندگی از خود به میدان مناسبات نظام سلامت بفرستیم و تا پایان دوره‌ی سه ساله‌ی بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

پزشک خانواده در شهرهای ما

همایش بررسی دستورالعمل پزشک خانواده‌ي شهری (نسخه‌ی 02) در رشت

گزارش: دكتر الهام شاهرخي

91/4/9. در همایش «پزشک خانواده در شهرهای ما» كه صبح جمعه نهم تیرماه با حضور جمع زیادی از جامعه‌ی پزشکی استان در بیمارستان پورسینای رشت برگزار شد، پزشكان حاضر خواستار عدم شتاب در اجراي طرح پزشک خانواده‌ی شهری تا زمان رفع اشكالات دستورالعمل اجرايي آن شدند. اين همايش با هدف بررسی دستورالعمل پزشک خانواده‌ی شهری (نسخه‌ی 02) با مشاركت شورای‌ هماهنگی‌ انجمن‌های پزشکان عمومی گیلان، شورای هماهنگی نظام پزشکی‌های گیلان و انجمن داروسازان گیلان برگزار شد و در آن جمعي از نمايندگان صنفي جامعه‌ي پزشكي و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سازمان‌هاي بيمه‌گر استان حضور داشتند. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار صنفي

گزارشی از همایش انجمن پزشکان عمومی استان کرمان و مجریان طرح پزشک خانواده شهری‌ کرمان

با سرباز خسته، شما برنده‌ی هیچ جنگی نخواهید شد!

گزارش: دکتر افشین اسدی

بیش از ۲۰۰ پزشک روی صندلی‌های مخمل صدری نشسته بودند تا سر از نسخه‌ی ۰۲ در آورند. دستان پزشکان عمومی سال‌هاست که با آب پاکی رفیق شده؛ طرح پزشک خانواده‌ی روستایی یا به‌قول خود پزشکان «اجباری»، محدودیت‌های قراردادهای بیمه‌ای، کسورات پشت درهای بسته، ضوابط مبهم به‌مقتضای روز، اقتصاد بیمار سلامت و اقتصاد بیمار بیماران، مطب‌داری پر مشقت، به بازی گرفته نشدن در تصمیم‌گیری‌های کلان و و و چه بگویم، از کجای این پیل پیکر بگویم؟! (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار صنفي

بیانیه‌ی انجمن‌های عضو ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی دریاره‌ی انتخابات ۲۳ تیرماه انجمن پزشکان عمومی ایران

در فاصله‌ی چهار روز تا برگزاری انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران، انجمن‌های عضو «ائتلاف فراگیر پزشکان عمومی ایران» با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از پزشکان عمومی سراسر کشور به حضور در این انتخابات، آنان را به پشتیبانی از نامزدهای ائتلاف فراگیر فراخواندند. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل