مقالات علمي

اثرات مفید روی در کاهش نشانه‌های سرماخوردگی/ دکتر سیدمحمد محمدی

بر اساس نتایج یک مرور منظم گزارش شده در 16 فوریه 2010، اگر روي در 24 ساعت اول از شروع علايم سرماخوردگي تجويز شود، دوره و شدت بيماري را در افراد سالم كاهش مي‌دهد. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
مقالات صنفي

چند سوال در مورد طرح پزشک خانواده/ دکتر سونیا معصومی

 در خبر‌ها خوانده‌‌ایم که قرار است گسترش طرح پزشک خانواده به شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت که هم‌اينك به‌صورت پایلوت در سه استان در حال اجراست، در‌ سطح كشور عملي شود. این طرح در جوامع پیشرفته سال‌هاست که اجرا می‌شود و اگر در کشور ما هم با برنامه‌ریزی دقیق و صحیح اجرا شود مورد قبول پزشکان عمومی خواهد بود. ولي (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

انجمن پزشکان عمومی رشت به تاخیر پرداختی تامین اجتماعی اعتراض کرد

17/12/89.

نمايندگان انجمن پزشكان عمومي رشت در ديدار با مدير درمان تامين اجتماعي استان گيلان به تاخيرهاي به‌وجود آمده در پرداخت مطالبات پزشكان عمومي طرف قرارداد اين سازمان اعتراض كردند و خواستار اولويت دادن به پزشكان عمومي در پرداخت معوقات شدند. (بیشتر…)

توسط rashtgps، قبل
اخبار انجمن

حداقل ویزیت پزشکان عمومی رشت: ۷۰۰۰ تومان

۱۵/۱۲/۸۹، پزشکان گیل:  انجمن پزشکان عمومی رشت حداقل ویزیت پزشکان عمومی این شهرستان در سال ۹۰ را ۷۰۰۰ تومان تعیین کرد. هیات مدیره‌ی انجمن پزشکان عمومی رشت در نشست ۱۵/۱۲/۸۹ خود بنا بر مصوبه‌ی سال ۸۷ که مقرر شده بود، تعرفه‌ی تصویبی نظام پزشکی در هر سال به‌عنوان حداقل ویزیت بیشتر بخوانید...

توسط rashtgps، قبل